mapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Výsledky III. Meziobecní olympiády 2017

Výsledky III. Meziobecní olympiády 2017



Datum konání:
29.6.2017

Foto z této akce naleznete ve fotogalerii akcí na webových stránkách obce.

Meziobecní olympiáda souhrn.docx

 

III. MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA 27.5.2017- VÝSLEDKY

 

Počet závodníků  v atletických disciplínách :146

Bělkovice – Lašťany (BL) 49, Dolany (D) 44,Tovéř (T) 35 a  Samotišky (S) 18 závodníků)

Předseda Olympijského výboru: Ing. Rudolf Pečínka

Ředitel závodu: Miroslav Majer

Hlavní rozhodčí : Martin Gazdík

Počet zraněných: 0

Počet  tříčlenných družstev v nohejbalovém turnaji: 8

Počet tříčlenných družstev v plážovém volejbale : 7

Nejmladší závodník Josef Buriánek ( Bělkovice-Lašťany)  4 roky

 

STUPNĚ VÍTĚZŮ

Běžecké disciplíny

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Běh na 50 m-muži                                                                 Běh na 50 m- ženy

  1. Matěj Paták (D) 8,8 s                     1.  Ema Holubová  (D) 9,4 s
  2. Lukáš Bornay (D) 9.0 s
  3. Jakub Zaoral (D) 10,2 s

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Martin Rychtecký (T) 10,5 s                                 1 Lucie Zaoralová (D) 10,0 s
  2. Jan Svozil (T), Jakub Stanislav (BL) 10,7 s         2.Eva Ulmová (BL)   10,3 s
  3. Ondřej Kazík (T), Dominik Antoš (D) 11,2 s        3.Simona Chládková (T) 10,7s

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Štěpán Masařík (D) 9,6 s                       1. Nikola Večeřová (T) 9,8 s
  2. Dalibor Přikryl (D) 9,8 s                          2. Romana Biernacká (BL)  10,5 s
  3. Josef Mitáš (S)10,0 s                              3. Denisa Rychlá (BL) 10,6s

 

 

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 7,6 s 1. Sára Králová (BL) 9,0 s
  2. David Klabal (D) , Petr Bláha (D)  8,4 s                          2. Veronika Kršová (BL)  9,2 s  
  3. Vojtěch Richter 8,6 s 3. Anna Rožnovská (BL) 9,4 s

 

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Běh na 200 m-muži                                                               Běh na 200 m- ženy

  1. Lukáš Bornay (D) 37,9 s                              1. Ema Holubová (D) 38,3 s
  2. Matěj Paták (D) 38,8 s
  3. Michal Machač (S) 44,2 s

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. David Dědek (BL) 36,9 s                                               1. Lucie Zaoralová (D) 34,3 s
  2. Jan Rychtecký (T) 37,9 s                                              2. Andrea Chládková (T) 37,6 s
  3. Dominik Antoš (D) 38,3 s                                              3.Simona Chládková (T),     Liliana Zetlerová  (S) 41,1s

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Běh na200 m- muži                                                               Běh na 200 m- ženy

  1. Štěpán Masařík (D), Vojtěch Antoš (D) 34,0 s               1. Monila Podlasová (T) 33,8 s
  2. Ondřej Polák (BL) 34.2 s                                                2. Nikola Večeřová (T)  34,0 s  
  3. Lukáš Mikula (D) 35,2 s                                                  3. Daniela Dědková (BL) 36,9s

 

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 26,7 s                                 1. Veronika Kršová (BL)  31,5 s
  2. David Klabal (D) 29,1 s                                  2. Anna Rožnovská (BL) 31,6 s
  3. Vojtěch Richter 29,3 s                                    3. Veronika Zdařilová (BL) 38,2 s

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jiří Hudec (T) 26,4 s                                       1. Jana Kráčmarová jn. (BL)  33,1 s  
  2. Jan Majer(T) 26,7s                                          2. Andrea Holubová (D) 33,7 s  
  3. Josef Mitáš (S) 26,9 s                                     3. Petra Zahradová (D) 34,3 s

Kategorie MATADOŘI 40 +

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jan Paták (D) 28 s                                       1. Šárka Masaříková (D)  36,5 s
  2. Tomáš Pytlíček (T) 30,8s                             2. Marie Majerová (T) 37,5 s
  3. Karel Bryks (BL) 34,0 s                               3. Jana Sýkorová (S) 43,3 s

Běh na 2000 m bez omezení věkové kategorie

Muži                                                                                      Ženy

  1. Jiří Martinka (S) 7:58 min                                   1. Karolína Pospíšilová (T) 9:44 min
  2. Jan Majer (T) 8:08 min                                       2. Šárka Masaříková (D)11:11 min
  3. Jan Bryks (BL) 8:16 min                                    3. Marie Majerová (T)  11:11,5 min

Štafetový běh na  4 x 200 m

  1. „Chceme vyhrát“ -(BL)- Jiří Kráčmar, František Doseděl, Anna Rožnovská,Jana Kráčmarová

2 min 4,7 s

  1. „žloutenka“ (T) – Filip Pospíšil, Karolína Pospíšilová, Jiří Hudec, Lucie Markvartová

2 min 11,5 s

  1. „žloutenka typu B“ (T) – Jan Majer, Vojtěch Richter, Jana Večeřová Marie Majerová

2 min 15,9 s

 

Skokanské disciplíny

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Skok z místa muži                                                                 Skok z místa ženy

  1. Lukáš Bornay (D), Michal Machač (S) 152 cm                 1. Ema Holubová  (D) 152 cm
  2. Martin Kupka (S) 147 cm
  3. Jakub Zaoral (D) 142 cm

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Skok z místa  muži                                                                Skok z místa - ženy

  1. David Dědek (T) 178 cm                                                1. Adéla Poláková (BL) 190 cm
  2. Jan Svozil (T) 174 cm                                                     2. Lucie Zaoralová (D) 175 cm
  3. Martin Rychtecký (T)173 cm                                          3. Simona Chládková (T) 171 cm

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Štěpán Masařík (D) 345 cm                                            1. Monika Podlasová (T) 341 cm
  2. Josef Mitáš (S) 335 cm                                                   2. Nikola Večeřová (T) 331 cm
  3. Ondřej Polák (BL) 332 cm                                               3. Ellen Grossertová (S) 311 cm

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Lukáš Richter (T) 467 cm                                           1. Veronika Kršová (BL) 373 cm
  2. David Klabal (D) 465 cm                                             2. Sára Králová (BL) 340 cm
  3. Jan Odstrčil (BL) 462 cm                                            3. Anna Rožnovská (BL) 335 cm

 

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Jiří Hudec (T) 512 cm                                                  1. Jana Kráčmarová jn. (BL)  412 cm
  2. Josef Mitáš (S) 503 cm                                                2. Petra Zahradová (D) 358 cm
  3. Jan Paták (D) 490 cm                                                  3. Karolína Pospíšilová (T) 353 cm

Kategorie MATADOŘI 40 +

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Tomáš Arbeit (BL) 437 cm                                           1. Jana Večeřová (T) 330 cm
  2. Tomáš Pytlíček (T) 414 cm                                          2. Jana Kráčmarová (BL)329 cm
  3. Karel Bryks (BL) 337 cm                                              3. Šárka Masaříková (D) 299 cm

SKOK VYSOKÝ

Kategorie muži – ženy bez věkového omezení

Muži                                                                                      Ženy

 

  1. Tomáš Arbeit (BL) 171 cm                                        1. Sára Králová (BL) 135 cm
  2. Josef Mitáš (S) 160 cm                                             2. Jana Kráčmarová jn.(BL) 125 cm
  3. Vojtěch Richter (T) 155 cm                                       3. Nikola Večeřová (T)110 cm
  4. Jiří Kráčmar (BL) 155 cm                                         4. Jana Sýkorová (S) 105 cm
  5. Jan Markvart (T) 155 cm

VRHAČSKÉ DISCIPLÍNY

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Vrh petang. koulí- muži                                                        Vrh petang. koulí- ženy 

  1. Lukáš Bornay (D) 694 cm                                             1. Ema Holubová  (D) 375  cm
  2. Michal Machač (S) 468 cm                                            2.Ema Sanetrníková (T) 347 cm
  3. Martin Kupka (S) 455 cm

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Vrh petang. koulí- muži                                                        Vrh petang. koulí- ženy

  1. Ondřej Paták (D) 10m 54 cm                                      1. Alena Marchovská (BL) 13 m 87 cm
  2. Jan Svozil (T) 10 m 28 cm                                          2. Adéla Poláková (BL)    9 m 47 cm
  3. Dominik Antoš (D) 9m 97 cm                                      3. Simona Chládková (T)   8 m 23 cm

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Vrh koulí 3 kg- muži                                                             Vrh koulí 3 kg- ženy

  1. Vojtěch Antoš (D) 589 cm                                              1. Monika Podlasová (T) 478 cm
  2. Ondřej Polák (BL) 529 cm                                             2. Nikola Večeřová (T) 475 cm
  3. Adam Zeiska (D) 489 cm                                               3. Michaela Tošovská (BL)  472 cm

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Vrh koulí 3 kg- muži                                                             Vrh koulí3 kg- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 11 m 42 cm                                      1. Anna Rožnovská  (BL) 716 cm
  2. Jakub Gold (BL) 10 m 58 cm                                        2. Michaela Koňaříková (BL) 665 cm
  3. Tomáš Pišoja (D) 9 m 80 cm                                        3. Vendula Zdařilová  (BL) 631 cm

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Vrh koulí 4 kg- muži                                                             Vrh koulí 4 kg- ženy

  1. Jiří Polák (BL) 13m 3 cm                                             1. Jana Spáčilová (BL)  10 m 93 cm
  2. Josef Mitáš (S) 11m 55 cm                                          2. Andrea Holubová (D) 772 cm
  3. Jan Paták (D) 11 m 5 cm                                             3. Jana Kráčmarová jn.  698 cm

 

Kategorie MATADOŘI 40 +

Vrh koulí 4 kg- muži                                                             Vrh koulí 4 kg- ženy

  1. Petr Bryks (BL) 12 m 35 cm                                          1. Marie Majerová (T) 713 cm
  2. Miroslav Majer (T) 11 m 83 cm                                       2. Šárka Masaříková (D) 708 cm
  3. Tomáš Arbeit (BL)  10m 29  cm                                      3. Jana Večeřová (T)   632cm

TEAMOVÉ SOUTĚŽE

BEACH VOLEJBAL

  1. Tovéř A (Petr Chládek, Šárka Chládková, Michal Rychtecký)
  2. Bělkovice- Lašťany A (Polák, Poláková , Spáčilová)
  3. Tovéř B ( Filip Pospíšil, Jan Markvart, Vojta Richter, Jan Majer)

NOHEJBAL

  1. Bělkovice- Lašťany A (Tomáš Zeiska, Spěvák ,M. Štěpán, J. Kraus)
  2. Dolany A (K. Čuda, J.Musil,M. Janšta)
  3. Tovéř A (Č. Večeřa, P. Chládek, M. Majer, T. Pytlíček)

Bodové ohodnocení obcí

1 místo (25 bodů), 2místo (20 bodů), 3 místo (15 bodů) , 4. místo (10 bodů), 5 místo (5 bodů)

 

CELKOVÉ POŘADÍ III. ROČNÍKU MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDY 2017

  1. Bělkovice- Lašťany 1210 bodů
  2. Dolany 1085 bodů
  3. Tovéř 1035 bodů
  4. Samotišky 280bodů

 

REKORDY OLYMPIÁDY

 

Běh na 50 m               Masařík Štěpán (D)  8,3 s(2016)         Poláková Adéla (BL) 8,7 s (2016)

 

Běh na 60 m               Odstrčil Jan (BL)  7,6 s (2016)               Kršová  Veronika (BL) 9,3 s (2016)

 

Běh na 200 m                         Šnirych David(D) 26,1 s (2015)                     Kršová Veronika (BL) 31,5 s (2017)

 

Běh na 400 m                         Hudec  Jiři (T) 1:05,2 min(2015)           Kovářová Ivana (D) 1:23,5 min (2015)

 

Běh na 2000m                        Martinka Jiří  (S) 7,58  min (2017)                 PospíšilováKarolína(T)9:44min(2017)

 

Štafetový běh  4 x 200m

Bělkovice -Lašťany „Chceme vyhrát“ ( Jiří Kráčmar, František Doseděl, Anna Rožnovská,Jana Kráčmarová)   

2 min 4,7 s  (2017)

Vrh petang. koulí        Zeitler Samuel (S) 11,10 m (2016)   Marchovská Alena (BL) 13,78 m (2017)

 

Vrh koulí                                Polák Jiří 13,03 m   (2017)                 Jana Spáčilová (BL)  10, 93 m (2017)

 

Skok daleký( z místa)   Polák Ondřej (BL)  1,86 m(2016)   Kršová Veronika (BL) 2,06 m(2015)

 

Skok daleký                           Hudec   Jiří  (T)  5,20 m (2016)              Kráčmarová Jana (BL) 4,12 m (2017)

 

Skok vysoký                           Arbeit Tomáš (B) 171cm(2017)                     Králová Sára  (BL) 135 cm(2017)