mapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kultura a volny čas > Meziobecní olympiády- výsledky

Meziobecní olympiáda

 

 

DSC_0093.JPG

 

I.MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA  6.6.2015

Počet závodníků  v atletických disciplínách :39

Počet zraněných:1 (Tomáš Němčic)

VÍTĚZOVÉ

Kategorie do 13 let

Běh na 60 m

Kubáček Michal (Dolany) 10,7 s                                              Kršová  Veronika (Bělkovice-Lašťany) 9,5 s

Hod do dálky petang. koulí

Kubáček Michal (Dolany)  8,07 m                                            Kršová Veronika (Bělkovice –Lašťany) 11,04 m

Skok z místa

Kubáček Michal (Dolany) 1,61 m                                             Kršová Veronika (Bělkovice –Lašťany) 2,06 m

 

kategorie do 16let

Skok do dálky

Jašíček David (Dolany) 5,18m                                                  Bělinová Tereza  (Dolany) 4,06m

Běh na 200 m

Šnirych David (Dolany) 26,1 s                                                   Bělinová Tereza (Dolany) 33,4 s

Vrh koulí

Zajíček David (Dolany) 10,59                                                     Kráčmarová Jana (Bělkovice-Lašťany) 7,07 m

 

Kategorie junioři a dospělí

Skok do dálky

Hudec  Jíří (Tovéř) 4,88 m                                                          Večeřová Jana  (Tovéř) 3,23 m

Vrh koulí

Majer Miroslav (Tovéř)  12,14 m                                                 Majerová Marie (Tovéř) 7,30 m

Běh na 400 m

Hudec  Jiři (Tovéř) 1:05,2 min                                                    Kovářová Ivana (Dolany) 1:23,5 min

 

 

 

 

 

Turnaj v nohejbale

  1. Tovéř (M.Majer, Č. Večeřa ,T. Pytlíček)

 

Turnaj v plážovém volejbale

  1. Dolany (L.Kubáček,M.Kubáček…. )

 

Celkovým vítězem  I. Meziobení  olympiády: 

      1. obec Tovéř

  1. obec Dolany
  2. obec Bělkovice –Lašťany
  3. obec Samotišky

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

II.MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA  11.6.2016

 

Počet závodníků  v atletických disciplínách :116 ( Bělkovice – Lašťany (BL) 36,                    

Dolany (D) 35,Tovéř (T) 31 a  Samotišky (S) 14 závodníků)

Předseda Olympijského výboru: Ing. Rudolf Pečínka

Ředitel závodu: Miroslav Majer

Hlavní rozhodčí : Martin Gazdík

Počet zraněných: 0

Počet  tříčlenných družstev v nohejbalovém turnaji: 6

Počet tříčlenných družstev v plážovém volejbale : 6

Nejmladší závodník Martin Kupka 4,5 let

Nejstarší závodník pan Pavel Jašek ( Bělkovice-Lašťany) 71 let

 

 

 

 

 

VÍTĚZOVÉ

Kategorie D 9, děti  0 - 9,99 let

Běh na 50 m

1. Masařík Štěpán (D) 8,3 s                                                                        1. Poláková Adéla (BL) 8,7 s

2.Bejdák Michal (D) 8,5 s                                                                            2. Holubová Anička (D) 9,0 s

3.Mitáš Pepa (S) 8,6 s                                                                                 3. Hillerová Lucie (D)

                                                                                                                      a Holubová Ema (D) 9,4

Běh na 200 m

1.Polák Ondřej (BL) 36,7 s                                                                           1. Holubová Anička (D) 38,7 s

2.Mitáš Pepa (S) 37,7 s                                                                                2. Poláková Adéla (BL) 39,8 s

3.Kestl Tomáš (D) 39,4 s                                                                              3.Chládková Andrea (T) 40,5 s

 

Skok daleký( z místa)

1.Polák Ondřej (BL) 1,86 m                                                                         1. Poláková Adéla (BL)  1,67 m

2.Mitáš Pepa (S) 1,84 m                                                                              2. Chládková Andrea (T) 1,64 m

3.Zeitler Samuel (S)  1,49 m                                                                        3. Zdeňková Lea (D) 1,53 m

 

Vrh petang. koulí

1.Zeitler Samuel (S) 11,10 m                                                                       1. Holubová Anna (D) 8,40 m

2.Polák Ondřej (BL)  7,85 m                                                                        2. Poláková Adéla (BL) 7,30 m

3.Zeiska Adam (BL) 7,70 m                                                                         3. Bryksová Eliška (BL)  7,0 m

Kategorie D 12, děti  10- 12,99 let

Běh na 60 m

1.Hrdlička Dominik (D) 8,7 s                                                                       1. Kršová Veronika (BL) 9,3 s

2.Jahoda Roman (D) 8,9 s                                                                          2. Špačková Kamila (D) 9,6 s

3.Zeman Ondřej (BL) 9,0 s                                                                          3. Šubová Mirka  (D) 10,4 s

                                                                                                                              

Běh na 200 m

1.Kestl Lukáš (D) 30,4 s                                                                            1. Kršová Veronika (BL) 35,7 s

2.Hrdlička Dominik(D) 31,0 s                                                                     2. Poskočilová Štěpánka (T) 40,9 s

3.Jahoda  Roman (D) 31,3 s                                                                      3. Petříková  Ája (T) 42,8 s

 

Skok daleký

1.Hrdlička Dominik (D) 4,35 m                                                                  1. Kršová Veronika (BL) 3,50m

2.Zeman Ondřej (BL)(S) 3,80 m                                                                2. Poskočilová Štěpánka (T) 3,20 m

3.Zdeněk Martin (S)  3,70 m                                                                      3. Grossertová Ellen (S) 2,90 m

 

Vrh petang. koulí

1.Pišoja Tomáš (D) 10,80 m                                                                     1. Kršová Veronika (BL) 7,91 m

2.Zdeněk Martin (S) 9,90 m                                                                      2. Markvartová Lucie (T) 6,79 m

3.Kubáček Michal (D) 7,82 m                                                                   3. Glossertová Ellen(S)  6,70m

 

Kategorie D 15, děti  13- 15,99 let

Běh na 60 m

1.Odstrčil Jan (BL) 7,6 s                                                                           1. Majerová Anna (T) 9,6 s

2.Pátek Lukáš (D) 8,3 s

3.Klabal David (D) 8,5 s

                                                                                                                              

Běh na 200 m

1.Odstrčil Jan (BL) 27,1s                                                                          1. Majerová Anna (T) 34,1s

2.Pátek Lukáš (D) 29 s

3.Klabal David (D) 30,1 s

 

Skok daleký

1.Odstrčil Jan (BL) 4,95 m                                                                        1. Majerová Anna (T)  3,52m

2.Klabal David (D) 4,60 m                                                                                                                            

3.Richter Vojta (T)  4,30 m                                                         

 

Vrh  koulí

1.Odstrčil Jan (BL) 10,50 m

2.Gold Jakub (BL) 9,45 m

3.Bryks Vojta (BL) 8,04 m

Kategorie JD (junioři a dospělí) 16 a více let                                                                                                   

Běh na 200 m

1.Majer Jan (T) 26,5s                                                                                 1. Kráčmarová Jana (BL)34,1s

2.Pospíšil Aleš (T) 26,7 s                                                                           2. Pokorná Veronika (D) 35,5 s 

3.Hudec Jiří (T) 26,8 s                                                                               3.Veselá Michaela (S) 35,6s                                                          

Skok daleký

1.Hudec Jiří (T) 5,20 m                                                                              1. Kráčmarová Jana (BL)  3,90m

2.Mitáš Josef (S) 5,05m                                                                             2. Veselá Michaela (S)     3,50 m               

3.Pospíšil Aleš (T) 4,80 m                                                                          3. Veselá Kristýna (S)       3,40 m                                                             

Vrh  koulí

1.Bryks Petr (BL) 12,46 m                                                                        1. Bryksová Mirka (BL) 7,18m

2.Mitáš Josef (S) 12,13 m                                                                         2. Majerová Marie (T) 7,02 m

3.Novák David (D) 11,36 m                                                                       3. Veselá Martina (S) 6,97 m

Kategorie bez věkového omezení                                                                       

Skok vysoký

1.Arbeit Tomáš (BL) 170 cm                                                                   1.Kráčmarová Jana (BL) 120cm

2.Odstrčil Jan (BL) 155 cm                                                                     2.Bryksová Hana (BL) 110 cm

3.Mitáš Josef (S) 150 cm                                                                        2. Majerová Anna (T) 110 cm

 

Přespolní běh 2000 m

1.Majer Jan (T) 8,14 min                                                                         1. Majerová Marie (T) 10:25 min

2.Kupka David (S) 8:23 min                                                                    2. Večeřová Jana (T) 11:00 min

3.Hudec Jiří (T) 8:29 min                                                                        3. Veselá Martina (S) 11:15 min

 

Štafetový běh 4 x 200 m

1.Tovéř I.(Majerčata-Majer Jan , Hudec Jiří, Majerová Anna, Podlasová  Monika)                   čas 2:07 min

1.Dolany(Soptíci- Adam Otava, Václav Lindner, Lukáš Masařík, Štěpán Masařík)                  čas 2:07 min

2.Dolany (Jahoďáci-Michal Bejdák, Marta Pátková, Lukáš Pátek, Roman Jahoda)                čas 2:13 min

3.Bělkovice-Lašťany I (Bryksáci- Bryksová Hana, Bryks Kryštof, Odstrčil J., Kráčmarová J.)čas 2:17 min

 

 

 

Turnaj v nohejbale

  1. Bělkovice-Lašťany I. (Kraus, Zeiska, Dobeš)

      2.Dolany I. (K.Čuda, J.Musil, M.Janšta)

  1. Tovéř (T. Pytlíček, J.Hron, P.Maurer)

 

Turnaj v plážovém volejbale

  1. Tovéř I.(J.Tureček, M.Struhár, P. Chládek)                                                                                                                
  2. Dolany I. (L. Kubáček, M-Kubáček, L.Kestl)

      3.Dolany III. (A. Zemánek, David, Zemánek)

 

 

CELKOVÉ POŘADÍ OBCÍ O PUTOVNÍ POHÁR II. MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDY

  1. BĚLKOVICE –LAŠŤANY 161 bodů                                                                                                                           
  2. DOLANY 142 bodů

      3.TOVÉŘ 125 bodů

  1. SAMOTIŠKY 69 bodů

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

STÁVAJÍCÍ  a  NOVÉ REKORDY

Běh na 50 m                       Masařík Štěpán (D)  8,3 s(2016)               Poláková Adéla (BL) 8,7 s (2016)

Běh na 60 m                       Odstrčil Jan (BL)  7,6 s (2016)                  Kršová  Veronika (BL) 9,3 s (2016)

Běh na 200 m                    Šnirych David(D) 26,1 s (2015)                  Bělinová Tereza (D) 33,4 s(2015)

Běh na 400 m                    Hudec  Jiři (T) 1:05,2 min(2015)                 Kovářová Ivana (D) 1:23,5 min (2015)

Běh na 2000m                   Majer  Jan (T) 8,14 min (2016)                   Majerová Marie(T) 10:25 min (2016)

Štafetový běh  4 x 200m(2 dospělí + 2 dětí do 16 let)

Tovéř (Majerčata)- Majer Jan, Hudec Jiří, Majerová Anna, Podlasová Monika  2:07 (2016)

Dolany(Soptíci) -Adam Otava, Václav Lindner, Lukáš Masařík, Štěpán Masařík  2:07 (2016)

Vrh petang. koulí            Zeitler Samuel (S) 11,10 m (2016)           Kršová Veronika (BL) 11,04 m (2015)

Vrh koulí                             Bryks Petr (BL) 12,46 (2016)                Majerová Marie (T) 7,30 m(2015)

Skok daleký( z místa)     Polák Ondřej (BL)  1,86 m(2016)             Kršová Veronika (BL) 2,06 m(2015)

Skok daleký                       Hudec   Jiří  (T)  5,20 m (2016)              Bělinová Tereza (D) 4,06 m (2015)

Skok vysoký                      Arbeit Tomáš (B) 170cm(2016)              Kráčmarová Jana (BL) 120 cm(2016)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------