mapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Sportovní svátky v Tovéři

Sportovní svátky v TovéřiDatum konání:
11.6.2016
Datum ukončení:
7.6.2016

Hlavním sportovním počinem letos  bude  II. ročník Meziobecní olympiády, která bude probíhat po celý sobotní den  11. června 2016 na atletickém stadionu v Dolanech.

...a protože se obec Tovéř stala celkovým vítězem I. ročníku, je potřeba se již nyní připravit na disciplíny jako je vrh koulí, skok do dálky, trojskok, běhy na 60, 200m, přespolní 2 km -ový a štafetový běh 4 x 200m a skok  do výšky, a  to vše  ve věkových kategoriích děti do 10 let do 12 let do 15 let a junioři-dospělí.Součástí budou také i kolektivní sporty jako beach volejbal  (3) a nohejbal (3).

Okolní vesnice již nepodcení přípravu a naši obhajobu  loňského celkového prvenství nám budou chtít  v rámci fair play znepříjemnit.

Žádáme  Vás tímto, vážení občané a sportovci  o předběžnou rezervaci termínu 11.6.2016 ve vašem kalendáři  a popřípadě i o  zaslání předběžné účasti na této akci ve formě:  jméno, věk, obec a diciplíny- soutěže,  kterých se  chcete zúčastnit. Informace  zašlete  nejlépe na  email   ou@tover.cz nebo na tel:Miroslav Majer tel:725 490 430.

Ze zaslaných informací sestavíme přibližný časový itinerář tohoto sportovního svátku, upřesníme disciplíny a pravidla, po dohodě se starosty  zúčastněných vesnic  a vše zavčas zveřejníme.

Děkujeme 

Dále si pak prohlédněte reportáž z lednového hokejového utkání mezi obcí  Bělkovice-Lašťany a Tovéří  v rámci nově vznikající sportovní tradice Winter classic  games na internetové adrese

https://www.youtube.com/watch?v=lZfZPMI1i2g