mapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Tovéřáci trénujte na olympiádu, registrace možná již nyní

Tovéřáci trénujte na olympiádu, registrace možná již nyní



Datum konání:
26.5.2018

Abychom předešli dlouhým frontám z minula a v klidu tak rozběhly 4-tou meziobecní olympiádu, můžete se, Vážení sportovci, přihlásit k registraci již nyní.

A to na emailu ou@tover.cz 

a to do čtvrtku  24.5.2018 do 12:00, jinak na místě dle předběžného itineráře

Sdělíte  jméno, příjmení a věk v době konání olympiády  + obec.

Startovní číslo Vám sdělíme  elektronicky, vyzvednete si ho  v den závodu-  tovéřáci  též i  nevratně triko se znakem obce...

Nebudete se již zdlouhavě registrovat u jednotlivých soutěží, to za Vás "udělá" Vaše startovní číslo...

Všichni sportovci pak zdarma dostanou kupón na jídlo a pití v průběhu závodu

Těšíme se na Vás !!!

 

IV.MEZÍOBECNÍ OLYMPIÁDA - POKYNY

26.5.2018

 

PŘEDBĚŽNÝ ITINERÁŘ

IV.MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA-  Sobota 26.května 2018

Dolany, Tovéř, Bělkovice-Lašťany, Samotišky

KAPACITA OMEZENA NA 200 ATLETŮ  a   PO DVOU TÝMECH Z KAŽDÉ OBCE VE VOLEJBALE A NOHEJBALE

REGISTRACE ATLETŮ A TEAMŮ PO TEL. DOMLUVĚ (725 490 430), NA MÍSTĚ V DEN ZÁVODU do 9:00

Časový rozvrh

7:30 Příprava, sraz dobrovolníků

8:00 -9:00 Registrace závodníků ( max. 200 ), rozdělení rozhodčích na stanoviště

9:00 Slavnostní zahájení nástup, zapálení slavnostního olympijského ohně

9:15-16:30 soutěže

16:45 Vyhodnocení, předání medailí a putovního poháru, slavnostní ukončení olympiády

Ukončení IV. Meziobecní olympiády, zhasnutí ohně

Soutěžní věkové  kategorie muži-ženy:

Děti předškolního věku do 6.99 let ( kategorie D6)

Děti do 9,99 let (kategorie D9)

Děti do 12,99 let (kategorie D12)

Děti do 15.99 let (kategorie D15)

Junioři a dospělí -16 a více let ( kategorie JD)

Matadoři nad  40 a více (kategorie  +40 )

Vysvětlivky

Muži (M)

Ženy (Ž)

Bez věkového omezení (BO)

Smíšené (SM)

Pokyny k zápisu a administraci  :

Soutěžící obdrží u zápisu startovní číslo a zdarma kupóny na pitný režim a občerstvení (jídlo)

Zápis závodníků  bude proveden elektronicky, a to zapsáním těchto údajů k přidělenému startovnímu číslu: jméno ,  příjmení , věk  resp. věkové kategorie a obec .

Atleti se pak  sami mohou rozhodnout do jaké soutěžní kategorie  nastoupí.

Informační cedule o časech a kategoriích probíhajících a plánovaných NUTNÁ! , jakož i součinnost moderátora

V souběhu budou pouze 2 stanoviště pro všechny věkové kategorie.

Rozhodčí na soutěžících stanovištích zapíší do listinného protokolu  pouze  startovní číslo a výkon sportovce.

Tyto údaje po skončení soutěže  předa  kompetentním osobám („výpočetní středisko“) ke zpracování do elektronické podoby. ( Podle soutěžního čísla bude  budou vygenerovány  ostatní údaje ze zápisové listiny, jako věková kategorie , jméno, obec)

Zpracované a vyfiltrované  údaje  předány ke slavnostnímu vyhlášení výsledků.

Disciplíny :        

BĚŽECKÉ SOUTĚŽE                                                                                                       

1)Běh na 60m  ( D6, D9, D12, D15, MŽ)                                                                         

2)Běh na 200m ( D6, D9, D12, D15, JD, +40, MŽ)                                              

3)Běh přespolní  2000 m( BO, D40, MŽ)                                                              

4)Štafetový běh 4 x 200 m(Smíšené štafety (2 x M, 2 x Ž, PODMÍNKA  MIN. 1  ZÁVODNÍK MLADŠÍ 15 let)                     

SKOKANSKÉ DISCIPLÍNY :

6)Skok z místa (D6, D9, MŽ)                                                                                     

7)Skok do dálky ( D12, D15, JD, D40)                                                                    

8)Skok do výšky (BO, MŽ)                                                                                        

VRHAČSKÉ DISCIPLÍNY

9)Vrh pentang. koulí( D6, D9, MŽ)                                                                        

10)Vrh koulí ( D12, D15, JD, D40, MŽ)                                                                   

Teamové soutěže                                                                                                        

TEAMOVÉ SOUTĚŽE

A)Nohejbal ( 3 hráči , 2 mužstva za obec, max. 8 družstev (v případě neobsazení  obcemi možné do počtu 8 doplnit),skupiny A  a  B                po 4 , systém každý s každým = 12 zápasů celkem ve skupinách, první dva ve skupině  semifinále  1 A-2 B, A -1B, finále  a o třetí místo                                                                                                                                                                                           

B)Plážový volejbal(  3 hráči, 2 mužstva za obec , max. 8 družstev (v případě neobsazení  obcemi možné do počtu 8 doplnit),skupiny A  a  B po 4 , systém každý s každým = 12 zápasů celkem ve skupinách, první dva ve skupině  semifinále  1 A-2 B, A -1B, finále  a o třetí místo

Systém bodování „O putovní pohár o nejlepší sportovní obec“.

1.místo               25 bodů

2 místo                20bodů

3.místo                15 bodů

4 místo                 10 bodů

5.místo               5 bodů

 

Bodový součet určí pořadí obcí ve IV. ročníku Meziobecní  olympiády

 

Vítězná obec 2018………..

Vítězná obec 2017 Bělkovice Lašťany

Vítězná obec 2016 Bělkovice Lašťany

Vítězná obce 2015 Tovéř

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ČASOVÝ ITINERÁŘ  ATLETICKÝCH SOUTĚŽÍ

9:15-16:30

(časy jsou orientační)

9:15    1) Běh 60m  kategorie                         D6

                Běh 60m kategorie                          D9

                Běh 60m  kategorie                         D12

                Běh 60m  kategorie                         D15

           2) Skok do dálky kategorie                JD včetně D40

Začátek turnaje nohejbal, beach volejbal

 

10:30  1) Skok z místa                               D6

               Skok do dálky kategorie               D9

               Skok do dálky kategorie               D12

              Skok do dálky kategorie               D15

            2) Vrh koulí                                     JD včetně D40

12:00-12:30 občerstvení

Vyhlašování vítězů proběhnuvších soutěží

12:30     Běh 200 m kategorie                     D6

               Běh 200 m kategorie                     D9

              Běh 200 m kategorie                     D12

              Běh 200 m kategorie                     D15

              Běh 200 m kategorie                     JD včetně D40

13:45     Vrh petang. koulí                                            D6

               Vrh petang. koulí                                            D9

               Vrh koulí kategorie                                        D12

               Vrh Koulí kategorie                                        D15

14:30     Přespolní běh 2000 m                   BO (bez věkového omezení)

15:00     Skok vysoký                                      BO (bez věkového omezení )

16:00    Štafety 4 x 200m                             SM ( Smíšené 2+2, z toho min. 1 závodník do 15 let)

16:30   Ukončení soutěží, vyhlášení výsledků

17:00 Oficiální ukončení IV. Meziobecní  olympiády

 

Vyhlášení nejlepší sportovní obce, uhasínání ohně.

 

ČASOVÝ ITINERÁŘ  TEAMOVÝCH  SOUTĚŽÍ

Možnost podání přihlášek před termínem prezentace na tel. 725 490430 nebo elektronicky na:  ou@tover.cz

Podmínky: max. 8 týmů – po dvou z každé obce

Prezentace na místě 8:30-8:45

V případě, že jakákoliv obec neobsadí rezervovaná místa, je možno do  9:00 hod. na prezentačním  místě otevřít prostor pro další teamové zájemce.

VOLEJBAL

SYSTÉM ZÁPASŮ: 2 skupiny po 4, systém každý s každým, první 2 ze skupiny postupují do semifinále, poražení o 3 místo, vítězové o zlato

 

ČASOVÝ ROZVRH:

9:00-9:30 team A1- A2

9:30-10:00 team B1-B2

10:00- 10:30 team A3-A4

10:30-11:00 team B3-B4

11:00-11:30 team A1-A3

11:30-12:00 team B1-B3

12:00-12:30 A1-A4

12:30-13:00 B1-B4

Semifinále

13:00-13:30  vítěz A- druhý B

13:30-14:00 Vítěz B- druhý A

14:15- 14:45 o třetí místo 

14:45 – 15:15 o 1 místo

NOHEJBAL

SYSTÉM ZÁPASŮ: 2 skupiny po 4, systém každý s každým, první 2 ze skupiny postupují do semifinále, poražení o 3 místo, vítězové o zlato

 

9:00-9:30                    A1-A2              B1-B2

9:30-10:00                  A3-A4              B3-B4

10:15-10:45                A1-A3              B1-B3

10:45-11:15                A2-A4              B2-B4                                

11:30- 12:00               A1-A4              B1-B4

12:30-13:00                Semifinále   vítěz A- druhý B                   Vítěz B- druhý A

13:30-14:00                o 3 místo

14:00-14:30                finále