mapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kultura a volny čas > Meziobecní olympiády- I.- III. info, výsledky

 I. Meziobecní olympiáda 6.6.2015

Meziobecní olympiády- výsledky

 

Počet závodníků  v atletických disciplínách :39

Zúčastněné obce : Tovéř, Dolany, Bělkovice-Lašťany a Samotišky

Počet zraněných:1 (Tomáš Němčic)

 

 

 

 

 

 

 

 

VÍTĚZOVÉ- VÝSLEDKY

Kategorie do 13 let

Běh na 60 m

Kubáček Michal (Dolany) 10,7 s                                              Kršová  Veronika (Bělkovice-Lašťany) 9,5 s

Hod do dálky petang. koulí

Kubáček Michal (Dolany)  8,07 m                                            Kršová Veronika (Bělkovice –Lašťany) 11,04 m

Skok z místa

Kubáček Michal (Dolany) 1,61 m                                             Kršová Veronika (Bělkovice –Lašťany) 2,06 m

kategorie do 16let

Skok do dálky

Jašíček David (Dolany) 5,18m                                                  Bělinová Tereza  (Dolany) 4,06m

Běh na 200 m

Šnirych David (Dolany) 26,1 s                                                   Bělinová Tereza (Dolany) 33,4 s

Vrh koulí

Zajíček David (Dolany) 10,59                                                     Kráčmarová Jana (Bělkovice-Lašťany) 7,07 m

Kategorie junioři a dospělí

Skok do dálky

Hudec  Jíří (Tovéř) 4,88 m                                                          Večeřová Jana  (Tovéř) 3,23 m

Vrh koulí

Majer Miroslav (Tovéř)  12,14 m                                                 Majerová Marie (Tovéř) 7,30 m

Běh na 400 m

Hudec  Jiři (Tovéř) 1:05,2 min                                                    Kovářová Ivana (Dolany) 1:23,5 min

Turnaj v nohejbale

  1. Tovéř (M.Majer, Č. Večeřa ,T. Pytlíček)

Turnaj v plážovém volejbale

  1. Dolany (L.Kubáček,M.Kubáček…. )

Celkovým vítězem  I. Meziobení  olympiády: 

      1. obec Tovéř

  1. obec Dolany
  2. obec Bělkovice –Lašťany
  3. obec Samotišky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

II.MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA  11.6.2016

DSC_0141.JPG

 

  • Počet závodníků  v atletických disciplínách :116 ( Bělkovice – Lašťany (BL) 36,                    
  • Dolany (D) 35,Tovéř (T) 31 a  Samotišky (S) 14 závodníků)
  • Předseda Olympijského výboru: Ing. Rudolf Pečínka
  • Ředitel závodu: Miroslav Majer
  • Hlavní rozhodčí : Martin Gazdík
  • Počet zraněných: 0
  • Počet  tříčlenných družstev v nohejbalovém turnaji: 6
  • Počet tříčlenných družstev v plážovém volejbale : 6
  • Nejmladší závodník Martin Kupka 4,5 let
  • Nejstarší závodník pan Pavel Jašek ( Bělkovice-Lašťany) 71 let

VÍTĚZOVÉ- VÝSLEDKY

Kategorie D 9, děti  0 - 9,99 let

Běh na 50 m

1. Masařík Štěpán (D) 8,3 s                                                                        1. Poláková Adéla (BL) 8,7 s

2.Bejdák Michal (D) 8,5 s                                                                            2. Holubová Anička (D) 9,0 s

3.Mitáš Pepa (S) 8,6 s                                                                                 3. Hillerová Lucie (D)

                                                                                                                      a Holubová Ema (D) 9,4

Běh na 200 m

1.Polák Ondřej (BL) 36,7 s                                                                           1. Holubová Anička (D) 38,7 s

2.Mitáš Pepa (S) 37,7 s                                                                                2. Poláková Adéla (BL) 39,8 s

3.Kestl Tomáš (D) 39,4 s                                                                              3.Chládková Andrea (T) 40,5 s

Skok daleký( z místa)

1.Polák Ondřej (BL) 1,86 m                                                                         1. Poláková Adéla (BL)  1,67 m

2.Mitáš Pepa (S) 1,84 m                                                                              2. Chládková Andrea (T) 1,64 m

3.Zeitler Samuel (S)  1,49 m                                                                        3. Zdeňková Lea (D) 1,53 m

Vrh petang. koulí

1.Zeitler Samuel (S) 11,10 m                                                                       1. Holubová Anna (D) 8,40 m

2.Polák Ondřej (BL)  7,85 m                                                                        2. Poláková Adéla (BL) 7,30 m

3.Zeiska Adam (BL) 7,70 m                                                                         3. Bryksová Eliška (BL)  7,0 m

Kategorie D 12, děti  10- 12,99 let

Běh na 60 m

1.Hrdlička Dominik (D) 8,7 s                                                                       1. Kršová Veronika (BL) 9,3 s

2.Jahoda Roman (D) 8,9 s                                                                          2. Špačková Kamila (D) 9,6 s

3.Zeman Ondřej (BL) 9,0 s                                                                          3. Šubová Mirka  (D) 10,4 s

Běh na 200 m

1.Kestl Lukáš (D) 30,4 s                                                                            1. Kršová Veronika (BL) 35,7 s

2.Hrdlička Dominik(D) 31,0 s                                                                     2. Poskočilová Štěpánka (T) 40,9 s

3.Jahoda  Roman (D) 31,3 s                                                                      3. Petříková  Ája (T) 42,8 s

Skok daleký

1.Hrdlička Dominik (D) 4,35 m                                                                  1. Kršová Veronika (BL) 3,50m

2.Zeman Ondřej (BL)(S) 3,80 m                                                                2. Poskočilová Štěpánka (T) 3,20 m

3.Zdeněk Martin (S)  3,70 m                                                                      3. Grossertová Ellen (S) 2,90 m

Vrh petang. koulí

1.Pišoja Tomáš (D) 10,80 m                                                                     1. Kršová Veronika (BL) 7,91 m

2.Zdeněk Martin (S) 9,90 m                                                                      2. Markvartová Lucie (T) 6,79 m

3.Kubáček Michal (D) 7,82 m                                                                   3. Glossertová Ellen(S)  6,70m

Kategorie D 15, děti  13- 15,99 let

Běh na 60 m

1.Odstrčil Jan (BL) 7,6 s                                                                           1. Majerová Anna (T) 9,6 s

2.Pátek Lukáš (D) 8,3 s

3.Klabal David (D) 8,5 s

Běh na 200 m

1.Odstrčil Jan (BL) 27,1s                                                                          1. Majerová Anna (T) 34,1s

2.Pátek Lukáš (D) 29 s

3.Klabal David (D) 30,1 s

Skok daleký

1.Odstrčil Jan (BL) 4,95 m                                                                        1. Majerová Anna (T)  3,52m

2.Klabal David (D) 4,60 m                                                                                                                            

3.Richter Vojta (T)  4,30 m   

Vrh  koulí

1.Odstrčil Jan (BL) 10,50 m

2.Gold Jakub (BL) 9,45 m

3.Bryks Vojta (BL) 8,04 m

Kategorie JD (junioři a dospělí) 16 a více let                                                                                                   

Běh na 200 m

1.Majer Jan (T) 26,5s                                                                                 1. Kráčmarová Jana (BL)34,1s

2.Pospíšil Aleš (T) 26,7 s                                                                           2. Pokorná Veronika (D) 35,5 s 

3.Hudec Jiří (T) 26,8 s                                                                               3.Veselá Michaela (S) 35,6s                               

Skok daleký

1.Hudec Jiří (T) 5,20 m                                                                              1. Kráčmarová Jana (BL)  3,90m

2.Mitáš Josef (S) 5,05m                                                                             2. Veselá Michaela (S)     3,50 m               

3.Pospíšil Aleš (T) 4,80 m                                                                          3. Veselá Kristýna (S)       3,40 m                

Vrh  koulí

1.Bryks Petr (BL) 12,46 m                                                                        1. Bryksová Mirka (BL) 7,18m

2.Mitáš Josef (S) 12,13 m                                                                         2. Majerová Marie (T) 7,02 m

3.Novák David (D) 11,36 m                                                                       3. Veselá Martina (S) 6,97 m

Kategorie bez věkového omezení                                                                       

Skok vysoký

1.Arbeit Tomáš (BL) 170 cm                                                                   1.Kráčmarová Jana (BL) 120cm

2.Odstrčil Jan (BL) 155 cm                                                                     2.Bryksová Hana (BL) 110 cm

3.Mitáš Josef (S) 150 cm                                                                        2. Majerová Anna (T) 110 cm

Přespolní běh 2000 m

1.Majer Jan (T) 8,14 min                                                                         1. Majerová Marie (T) 10:25 min

2.Kupka David (S) 8:23 min                                                                    2. Večeřová Jana (T) 11:00 min

3.Hudec Jiří (T) 8:29 min                                                                        3. Veselá Martina (S) 11:15 min

Štafetový běh 4 x 200 m

1.Tovéř I.(Majerčata-Majer Jan , Hudec Jiří, Majerová Anna, Podlasová  Monika)                   čas 2:07 min

1.Dolany(Soptíci- Adam Otava, Václav Lindner, Lukáš Masařík, Štěpán Masařík)                  čas 2:07 min

2.Dolany (Jahoďáci-Michal Bejdák, Marta Pátková, Lukáš Pátek, Roman Jahoda)                čas 2:13 min

3.Bělkovice-Lašťany I (Bryksáci- Bryksová Hana, Bryks Kryštof, Odstrčil J., Kráčmarová J.)čas 2:17 min

Turnaj v nohejbale

  1. Bělkovice-Lašťany I. (Kraus, Zeiska, Dobeš)

      2.Dolany I. (K.Čuda, J.Musil, M.Janšta)

  1. Tovéř (T. Pytlíček, J.Hron, P.Maurer)

Turnaj v plážovém volejbale

  1. Tovéř I.(J.Tureček, M.Struhár, P. Chládek)                                                                                                                
  2. Dolany I. (L. Kubáček, M-Kubáček, L.Kestl)

      3.Dolany III. (A. Zemánek, David, Zemánek)

CELKOVÉ POŘADÍ OBCÍ O PUTOVNÍ POHÁR II. MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDY

  1. BĚLKOVICE –LAŠŤANY 161 bodů                                                                                                                           
  2. DOLANY 142 bodů

      3.TOVÉŘ 125 bodů

  1. SAMOTIŠKY 69 bodů

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III. MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA 27.5.2017

IMG_8938.jpg

 

Počet závodníků  v atletických disciplínách :146

Bělkovice – Lašťany (BL) 49, Dolany (D) 44,Tovéř (T) 35 a  Samotišky (S) 18 závodníků)

Předseda Olympijského výboru: Ing. Rudolf Pečínka

Ředitel závodu: Miroslav Majer

Hlavní rozhodčí : Martin Gazdík

Počet zraněných: 0

Počet  tříčlenných družstev v nohejbalovém turnaji: 8

Počet tříčlenných družstev v plážovém volejbale : 7

Nejmladší závodník Josef Buriánek ( Bělkovice-Lašťany)  4 roky

 

 VÝSLEDKY

Běžecké disciplíny

 

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Běh na 50 m-muži                                                                 Běh na 50 m- ženy

  1. Matěj Paták (D) 8,8 s                     1.  Ema Holubová  (D) 9,4 s
  2. Lukáš Bornay (D) 9.0 s
  3. Jakub Zaoral (D) 10,2 s

 

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Martin Rychtecký (T) 10,5 s                                            1 Lucie Zaoralová (D) 10,0 s
  2. Jan Svozil (T), Jakub Stanislav (BL) 10,7 s                    2.Eva Ulmová (BL)   10,3 s
  3. Ondřej Kazík (T), Dominik Antoš (D) 11,2 s                   3.Simona Chládková (T) 10,7s

 

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Štěpán Masařík (D) 9,6 s                                        1. Nikola Večeřová (T) 9,8 s
  2. Dalibor Přikryl (D) 9,8 s                                           2. Romana Biernacká (BL)  10,5 s
  3. Josef Mitáš (S)10,0 s                                              3. Denisa Rychlá (BL) 10,6s

 

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Běh na 60 m- muži                                                                Běh na 60 m- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 7,6 s                                                    1. Sára Králová (BL) 9,0 s
  2. David Klabal (D) , Petr Bláha (D)  8,4 s                          2. Veronika Kršová (BL)  9,2 s  
  3. Vojtěch Richter 8,6 s                                                        3. Anna Rožnovská (BL) 9,4 s

 

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Běh na 200 m-muži                                                               Běh na 200 m- ženy

  1. Lukáš Bornay (D) 37,9 s                                               1. Ema Holubová (D) 38,3 s
  2. Matěj Paták (D) 38,8 s
  3. Michal Machač (S) 44,2 s

 

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. David Dědek (BL) 36,9 s                                              1. Lucie Zaoralová (D) 34,3 s
  2. Jan Rychtecký (T) 37,9 s                                             2. Andrea Chládková (T) 37,6 s
  3. Dominik Antoš (D) 38,3 s                                             3.Simona Chládková (T), Liliana Zetlerová  (S) 41,1s

 

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Běh na200 m- muži                                                               Běh na 200 m- ženy

 

  1. Štěpán Masařík (D), Vojtěch Antoš (D) 34,0 s               1. Monila Podlasová (T) 33,8 s
  2. Ondřej Polák (BL) 34.2 s                                                2. Nikola Večeřová (T)  34,0 s  
  3. Lukáš Mikula (D) 35,2 s                                                  3. Daniela Dědková (BL) 36,9s

 

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 26,7 s                                              1. Veronika Kršová (BL)  31,5 s
  2. David Klabal (D) 29,1 s                                               2. Anna Rožnovská (BL) 31,6 s
  3. Vojtěch Richter 29,3 s                                                 3. Veronika Zdařilová (BL) 38,2 s

 

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jiří Hudec (T) 26,4 s                                                1. Jana Kráčmarová jn. (BL)  33,1 s  
  2. Jan Majer(T) 26,7s                                                   2. Andrea Holubová (D) 33,7 s  
  3. Josef Mitáš (S) 26,9 s                                              3. Petra Zahradová (D) 34,3 s

Kategorie MATADOŘI 40 +

Běh na 200 m- muži                                                              Běh na 200 m- ženy

  1. Jan Paták (D) 28 s                                                   1. Šárka Masaříková (D)  36,5 s
  2. Tomáš Pytlíček (T) 30,8s                                         2. Marie Majerová (T) 37,5 s
  3. Karel Bryks (BL) 34,0 s                                            3. Jana Sýkorová (S) 43,3 s

Běh na 2000 m bez omezení věkové kategorie

Muži                                                                                      Ženy

 

  1. Jiří Martinka (S) 7:58 min                                         1. Karolína Pospíšilová (T) 9:44 min
  2. Jan Majer (T) 8:08 min                                             2. Šárka Masaříková (D)11:11 min
  3. Jan Bryks (BL) 8:16 min                                          3. Marie Majerová (T)  11:11,5 min

 

Štafetový běh na  4 x 200 m

  1. „Chceme vyhrát“ -(BL)- Jiří Kráčmar, František Doseděl, Anna Rožnovská,Jana Kráčmarová

2 min 4,7 s

  1. „žloutenka“ (T) – Filip Pospíšil, Karolína Pospíšilová, Jiří Hudec, Lucie Markvartová

2 min 11,5 s

  1. „žloutenka typu B“ (T) – Jan Majer, Vojtěch Richter, Jana Večeřová Marie Majerová

2 min 15,9 s

 

 

Skokanské disciplíny

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

 

Skok z místa muži                                                                 Skok z místa ženy

  1. Lukáš Bornay (D), Michal Machač (S) 152 cm       1. Ema Holubová  (D) 152 cm
  2. Martin Kupka (S) 147 cm
  3. Jakub Zaoral (D) 142 cm

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Skok z místa  muži                                                                Skok z místa - ženy

  1. David Dědek (T) 178 cm                                                1. Adéla Poláková (BL) 190 cm
  2. Jan Svozil (T) 174 cm                                                    2. Lucie Zaoralová (D) 175 cm
  3. Martin Rychtecký (T)173 cm                                          3. Simona Chládková (T) 171 cm

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Štěpán Masařík (D) 345 cm                                         1. Monika Podlasová (T) 341 cm
  2. Josef Mitáš (S) 335 cm                                                2. Nikola Večeřová (T) 331 cm
  3. Ondřej Polák (BL) 332 cm                                           3. Ellen Grossertová (S) 311 cm

 

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Lukáš Richter (T) 467 cm                                            1. Veronika Kršová (BL) 373 cm
  2. David Klabal (D) 465 cm                                              2. Sára Králová (BL) 340 cm
  3. Jan Odstrčil (BL) 462 cm                                             3. Anna Rožnovská (BL) 335 cm

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Jiří Hudec (T) 512 cm                                                     1. Jana Kráčmarová jn. (BL)  412 cm
  2. Josef Mitáš (S) 503 cm                                                   2. Petra Zahradová (D) 358 cm
  3. Jan Paták (D) 490 cm                                                     3. Karolína Pospíšilová (T) 353 cm

Kategorie MATADOŘI 40 +

Skok do dálky- muži                                                             Skok do dálky- ženy

  1. Tomáš Arbeit (BL) 437 cm                                          1. Jana Večeřová (T) 330 cm
  2. Tomáš Pytlíček (T) 414 cm                                         2. Jana Kráčmarová (BL)329 cm
  3. Karel Bryks (BL) 337 cm                                             3. Šárka Masaříková (D) 299 cm

 

SKOK VYSOKÝ

Kategorie muži – ženy bez věkového omezení

Muži                                                                                      Ženy

  1. Tomáš Arbeit (BL) 171 cm                                      1. Sára Králová (BL) 135 cm
  2. Josef Mitáš (S) 160 cm                                           2. Jana Kráčmarová jn.(BL) 125 cm
  3. Vojtěch Richter (T) 155 cm                                     3. Nikola Večeřová (T)110 cm
  4. Jiří Kráčmar (BL) 155 cm                                        4. Jana Sýkorová (S) 105 cm
  5. Jan Markvart (T) 155 cm

VRHAČSKÉ DISCIPLÍNY

Kategorie D 6, děti  0 - 6,99 let

Vrh petang. koulí- muži                                                        Vrh petang. koulí- ženy 

  1. Lukáš Bornay (D) 694 cm                                           1. Ema Holubová  (D) 375  cm
  2. Michal Machač (S) 468 cm                                          2.Ema Sanetrníková (T) 347 cm
  3. Martin Kupka (S) 455 cm

Kategorie D 9, děti  7 - 9,99 let

Vrh petang. koulí- muži                                                        Vrh petang. koulí- ženy

  1. Ondřej Paták (D) 10m 54 cm                                      1. Alena Marchovská (BL) 13 m 87 cm
  2. Jan Svozil (T) 10 m 28 cm                                          2. Adéla Poláková (BL)    9 m 47 cm
  3. Dominik Antoš (D) 9m 97 cm                                      3. Simona Chládková (T)   8 m 23 cm

Kategorie D 11, děti  10-11,99let

Vrh koulí 3 kg- muži                                                             Vrh koulí 3 kg- ženy

  1. Vojtěch Antoš (D) 589 cm                                               1. Monika Podlasová (T) 478 cm
  2. Ondřej Polák (BL) 529 cm                                              2. Nikola Večeřová (T) 475 cm
  3. Adam Zeiska (D) 489 cm                                                3. Michaela Tošovská (BL)  472 cm

Kategorie D 15, děti  12-15,99let

Vrh koulí 3 kg- muži                                                             Vrh koulí3 kg- ženy

  1. Jan Odstrčil (BL) 11 m 42 cm                                      1. Anna Rožnovská  (BL) 716 cm
  2. Jakub Gold (BL) 10 m 58 cm                                        2. Michaela Koňaříková (BL) 665 cm
  3. Tomáš Pišoja (D) 9 m 80 cm                                        3. Vendula Zdařilová  (BL) 631 cm

Kategorie JD, junioři a dospělí 16-39,99 let

Vrh koulí 4 kg- muži                                                             Vrh koulí 4 kg- ženy

  1. Jiří Polák (BL) 13m 3 cm                                             1. Jana Spáčilová (BL)  10 m 93 cm
  2. Josef Mitáš (S) 11m 55 cm                                          2. Andrea Holubová (D) 772 cm
  3. Jan Paták (D) 11 m 5 cm                                             3. Jana Kráčmarová jn.  698 cm

Kategorie MATADOŘI 40 +

Vrh koulí 4 kg- muži                                                             Vrh koulí 4 kg- ženy

  1. Petr Bryks (BL) 12 m 35 cm                                         1. Marie Majerová (T) 713 cm
  2. Miroslav Majer (T) 11 m 83 cm                                      2. Šárka Masaříková (D) 708 cm
  3. Tomáš Arbeit (BL)  10m 29  cm                                    3. Jana Večeřová (T)   632cm

TEAMOVÉ SOUTĚŽE

BEACH VOLEJBAL

  1. Tovéř A (Petr Chládek, Šárka Chládková, Michal Rychtecký)
  2. Bělkovice- Lašťany A (Polák, Poláková , Spáčilová)
  3. Tovéř B ( Filip Pospíšil, Jan Markvart, Vojta Richter, Jan Majer)

 

NOHEJBAL

  1. Bělkovice- Lašťany A (Tomáš Zeiska, Spěvák ,M. Štěpán, J. Kraus)
  2. Dolany A (K. Čuda, J.Musil,M. Janšta)
  3. Tovéř A (Č. Večeřa, P. Chládek, M. Majer, T. Pytlíček)

Bodové ohodnocení obcí

1 místo (25 bodů), 2místo (20 bodů), 3 místo (15 bodů) , 4. místo (10 bodů), 5 místo (5 bodů)

 

CELKOVÉ POŘADÍ III. ROČNÍKU MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDY 2017

  1. Bělkovice- Lašťany 1210 bodů
  2. Dolany 1085 bodů
  3. Tovéř 1035 bodů
  4. Samotišky 280bodů

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKORDY OLYMPIÁDY

 

Běh na 50 m               Masařík Štěpán (D)  8,3 s(2016)         Poláková Adéla (BL) 8,7 s (2016)

 

Běh na 60 m               Odstrčil Jan (BL)  7,6 s (2016)               Kršová  Veronika (BL) 9,3 s (2016)

 

Běh na 200 m              Šnirych David(D) 26,1 s (2015)                     Kršová Veronika (BL) 31,5 s (2017)

 

Běh na 400 m               Hudec  Jiři (T) 1:05,2 min(2015)           Kovářová Ivana (D) 1:23,5 min (2015)

 

Běh na 2000m               Martinka Jiří  (S) 7,58  min (2017)                 PospíšilováKarolína(T)9:44min(2017)

 

Štafetový běh  4 x 200m

Bělkovice -Lašťany „Chceme vyhrát“ ( Jiří Kráčmar, František Doseděl, Anna Rožnovská,Jana Kráčmarová)    2 min 4,7 s  (2017)

 

Vrh petang. koulí        Zeitler Samuel (S) 11,10 m (2016)            Marchovská Alena (BL) 13,78 m (2017)

 

Vrh koulí                        Polák Jiří (BL) 13,03 m   (2017)                 Jana Spáčilová (BL)  10, 93 m (2017)

 

Skok daleký( z místa)   Polák Ondřej (BL)  1,86 m(2016)   Kršová Veronika (BL) 2,06 m(2015)

 

Skok daleký                    Hudec   Jiří  (T)  5,20 m (2016)              Kráčmarová Jana (BL) 4,12 m (2017)

 

Skok vysoký                    Arbeit Tomáš (B) 171cm(2017)                     Králová Sára  (BL) 135 cm(2017)

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV.MEZÍOBECNÍ OLYMPIÁDA 

26.5.2018

 

PŘEDBĚŽNÝ ITINERÁŘ

IV.MEZIOBECNÍ OLYMPIÁDA-  Sobota 26.května 2018

Dolany, Tovéř, Bělkovice-Lašťany, Samotišky

KAPACITA OMEZENA NA 200 ATLETŮ  a   PO DVOU TÝMECH Z KAŽDÉ OBCE VE VOLEJBALE A NOHEJBALE

REGISTRACE ATLETŮ A TEAMŮ  V  NA MÍSTĚ V DEN ZÁVODU do 9:00

Časový rozvrh

7:30 Příprava, sraz dobrovolníků

8:00 -9:00 Registrace závodníků ( max. 200 ), rozdělení rozhodčích na stanoviště

9:00 Slavnostní zahájení nástup, zapálení slavnostního olympijského ohně

9:15-16:30 soutěže

16:45Vyhodnocení, předání medailí a putovního poháru, slavnostní ukončení olympiády

Ukončení IV. Meziobecní olympiády, zhasnutí ohně

Soutěžní věkové  kategorie muži-ženy:

Děti předškolního věku do 6.99 let ( kategorie D6)

Děti do 9,99 let (kategorie D9)

Děti do 12,99 let (kategorie D12)

Děti do 15.99 let (kategorie D15)

Junioři a dospělí -16 a více let ( kategorie JD)

Matadoři nad  40 a více (kategorie  +40 )

Vysvětlivky

Muži (M)

Ženy (Ž)

Bez věkového omezení (BO)

Smíšené (SM)

Pokyny k zápisu a administraci  :

Soutěžící obdrží u zápisu startovní číslo a zdarma kupóny na pitný režim a občerstvení (jídlo)

Zápis závodníků  bude proveden elektronicky, a to zapsáním těchto údajů k přidělenému startovnímu číslu: jméno ,  příjmení , věk  resp. věkové kategorie a obec .

Atleti se pak  sami mohou rozhodnout do jaké soutěžní kategorie  nastoupí.

Informační cedule o časech a kategoriích probíhajících a plánovaných NUTNÁ! , jakož i součinnost moderátora

V souběhu budou pouze 2 stanoviště pro všechny věkové kategorie.

Rozhodčí na soutěžících stanovištích zapíší do listinného protokolu  pouze  startovní číslo a výkon sportovce.

Tyto údaje po skončení soutěže  předa  kompetentním osobám („výpočetní středisko“) ke zpracování do elektronické podoby. ( Podle soutěžního čísla bude  budou vygenerovány  ostatní údaje ze zápisové listiny, jako věková kategorie , jméno, obec)

Zpracované a vyfiltrované  údaje  předány ke slavnostnímu vyhlášení výsledků.

Disciplíny :        

BĚŽECKÉ SOUTĚŽE                                                                                                       

1)Běh na 60m  ( D6, D9, D12, D15, MŽ)                                                                         

2)Běh na 200m ( D6, D9, D12, D15, JD, +40, MŽ)                                              

3)Běh přespolní  2000 m( BO, D40, MŽ)                                                              

4)Štafetový běh 4 x 200 m(Smíšené štafety (2 x M, 2 x Ž, PODMÍNKA  MIN. 1  ZÁVODNÍK MLADŠÍ 15 let)                     

SKOKANSKÉ DISCIPLÍNY :

6)Skok z místa (D6, D9, MŽ)                                                                                     

7)Skok do dálky ( D12, D15, JD, D40)                                                                    

8)Skok do výšky (BO, MŽ)                                                                                        

VRHAČSKÉ DISCIPLÍNY

9)Vrh pentang. koulí( D6, D9, MŽ)                                                                        

10)Vrh koulí ( D12, D15, JD, D40, MŽ)                                                                   

Teamové soutěže                                                                                                        

TEAMOVÉ SOUTĚŽE

A)Nohejbal ( 3 hráči , 2 mužstva za obec, max. 8 družstev (v případě neobsazení  obcemi možné do počtu 8 doplnit),skupiny A  a  B                po 4 , systém každý s každým = 12 zápasů celkem ve skupinách, první dva ve skupině  semifinále  1 A-2 B, A -1B, finále  a o třetí místo                                                                                                                                                                                           

B)Plážový volejbal(  3 hráči, 2 mužstva za obec , max. 8 družstev (v případě neobsazení  obcemi možné do počtu 8 doplnit),skupiny A  a  B po 4 , systém každý s každým = 12 zápasů celkem ve skupinách, první dva ve skupině  semifinále  1 A-2 B, A -1B, finále  a o třetí místo

Systém bodování „O putovní pohár o nejlepší sportovní obec“.

1.místo               25 bodů

2 místo                20bodů

3.místo                15 bodů

4 místo                 10 bodů

5.místo               5 bodů

 

Bodový součet určí pořadí obcí ve IV. ročníku Meziobecní  olympiády

 

Vítězná obec 2018………..

Vítězná obec 2017 Bělkovice Lašťany

Vítězná obec 2016 Bělkovice Lašťany

Vítězná obce 2015 Tovéř

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ČASOVÝ ITINERÁŘ  ATLETICKÝCH SOUTĚŽÍ

9:15-16:30

(časy jsou orientační)

9:15    1) Běh 60m  kategorie                         D6

                Běh 60m kategorie                          D9

                Běh 60m  kategorie                         D12

                Běh 60m  kategorie                         D15

           2) Skok do dálky kategorie                JD včetně D40

Začátek turnaje nohejbal, beach volejbal

 

10:30  1) Skok z místa                               D6

               Skok do dálky kategorie               D9

               Skok do dálky kategorie               D12

              Skok do dálky kategorie               D15

            2) Vrh koulí                                     JD včetně D40

12:00-12:30 občerstvení

Vyhlašování vítězů proběhnuvších soutěží

12:30     Běh 200 m kategorie                     D6

               Běh 200 m kategorie                     D9

              Běh 200 m kategorie                     D12

              Běh 200 m kategorie                     D15

              Běh 200 m kategorie                     JD včetně D40

13:45     Vrh petang. koulí                                            D6

               Vrh petang. koulí                                            D9

               Vrh koulí kategorie                                        D12

               Vrh Koulí kategorie                                        D15

14:30     Přespolní běh 2000 m                   BO (bez věkového omezení)

15:00     Skok vysoký                                      BO (bez věkového omezení )

16:00    Štafety 4 x 200m                             SM ( Smíšené 2+2, z toho min. 1 závodník do 15 let)

16:30   Ukončení soutěží, vyhlášení výsledků

17:00 Oficiální ukončení IV. Meziobecní  olympiády

 

Vyhlášení nejlepší sportovní obce, uhasínání ohně.

 

ČASOVÝ ITINERÁŘ  TEAMOVÝCH  SOUTĚŽÍ

Možnost podání přihlášek před termínem prezentace na tel. 725 490430 nebo elektronicky na:  ou@tover.cz

Podmínky: max. 8 týmů – po dvou z každé obce

Prezentace na místě 8:30-8:45

V případě, že jakákoliv obec neobsadí rezervovaná místa, je možno do  9:00 hod. na prezentačním  místě otevřít prostor pro další teamové zájemce.

 

VOLEJBAL

SYSTÉM ZÁPASŮ: 2 skupiny po 4, systém každý s každým, první 2 ze skupiny postupují do semifinále, poražení o 3 místo, vítězové o zlato

 

ČASOVÝ ROZVRH:

 

9:00-9:30 team A1- A2

 

9:30-10:00 team B1-B2

 

10:00- 10:30 team A3-A4

 

10:30-11:00 team B3-B4

 

11:00-11:30 team A1-A3

 

11:30-12:00 team B1-B3

 

12:00-12:30 A1-A4

 

12:30-13:00 B1-B4

 

Semifinále

13:00-13:30  vítěz A- druhý B

 

13:30-14:00 Vítěz B- druhý A

 

14:15- 14:45 o třetí místo

 

14:45 – 15:15 o 1 místo

 

NOHEJBAL

SYSTÉM ZÁPASŮ: 2 skupiny po 4, systém každý s každým, první 2 ze skupiny postupují do semifinále, poražení o 3 místo, vítězové o zlato

 

9:00-9:30                    A1-A2              B1-B2

 

9:30-10:00                  A3-A4              B3-B4

 

10:15-10:45                A1-A3              B1-B3

 

10:45-11:15                A2-A4              B2-B4

                                   

11:30- 12:00               A1-A4              B1-B4

 

12:30-13:00                Semifinále   vítěz A- druhý B                   Vítěz B- druhý A

 

13:30-14:00                o 3 místo

 

14:00-14:30                finále